Szpen napisał(a):

wbij sobie to do swojej głowy, że dziś mamy 21 wiek, a nie okres zimnej wojny. Dziś rozwalenie prezydenta demokratycznego kraju, członka Unii Europejskiej nie przeszłaby bez echa. Co więcej, jeśli był to zamach wykonany przez inny kraj to oznacza wojnę. Jeśli przez naszych, to upadek Państwa.
Skończcie więc .......ić bzdury o zamachu. Bo go nie było. Skupcie się lepiej na szukaniu winnych przygotowania lotu, pozwolenia na lądowanie na tym bagnie itd. Bo tutaj wszyscy jesteś tego samego zdania. Trzeba ukarać winnych organizacji tej wizyty, a także osoby odpowiedzialne za samolot, pilotów itd. Bo to wszystko to gnój był.
|
Jak to nie było? Gdyby nie było to mielibyśmy już i wrak i czarne skrzynki. Nie byłoby zakłamywania od pierwszych minut. Ofiarom zrobiono by sekcje. Na miejsce katastrofy nie wjeżdżano by czołgami. Nie fałszowano by odczytów czarnych skrzynek. Kto usłyszał Błasika w kokpicie?
Ale co tu dyskutować z lemingami, takim prawdą wydaje sie tylko to co w TVN powiedzą.