Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19838
Stary 29.03.2012, 08:40
Problemem bedzie KASA. Jak zwykle, tylko teraz w wiekszym wymiarze. Bez pucharow 2 rok, do tego wielu zawodnikow delikatnie mowiac ma juz wyjebane na ten klub i nawet nie chca przedluzac umowy bo pewnie zarobki troszke inne niz dotychczas. Rewolucja, tak jak w Wisle.
Pytanie czy Rudniew i Melikson ( o ile ten drugi odejdzie ) dadza przyplyw gotowki na transfery, jesli tak to jaki procent z tych pieniedzy bedzie wydany na wzmocnienia. Wazne tez czy prezesi cos sypna, a tutaj wydaje mi sie ze predzej Cupial lekko odkreci kurek.
W Lechu juz zapowiedzieli wietrzenie i odejscie Rudniewa.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując