Cytat:
|
No pewnie, bo przecież podpisanie dokumentu przez polski rząd nie ma żadnego znaczenia i jest absolutnie niezobowiązujące....Ratyfikację tez można odciągać w nieskończoność....?
|
No tak drozd nie radzi sobie sam więc dostał adwokata ludu.
To może porozmawiamy sobie o Traktacie Konstytucyjnym jak jego podpisanie przełożyło się na ratyfikację ?
Został podpisany w Rzymie 29 października 2004 roku przez 25 państw członkowskich. Może kolega coś więcej wie o jego ratyfikacji w Polsce , Portugalii , Szwecji , Irlandii , Czechach , Danii , UK ?
Ale skoro BBudowniczy zabrał głos , to z pewnością wykaże bezsprzeczny związek istniejący pomiędzy podpisaniem umowy ACTA przez pełnomocnika rządu a milionowymi stratami w naszej gospodarce.