Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19834
Stary 28.03.2012, 23:04
Taylor napisał(a):Wyświetl post
Aspekt czysto sportowy miałem namyśli.

Wisła:
2001/2002: 2. miejsce
2002/2003: Mistrzostwo Polski
2003/2004: Mistrzostwo Polski
2004/2005: Mistrzostwo Polski
2005/2006: 2. miejsce
2006/2007: 8 . miejsce
2007/2008: Mistrzostwo Polski
2008/2009: Mistrzostwo Polski
2009/2010: 2. miejsce
2010/2011: Mistrzostwo Polski

Legia:
2001/2002: Mistrzostwo Polski,
2002/2003: 4. miejsce
2003/2004: 2. miejsce
2004/2005: 3. miejsce
2005/2006: Mistrzostwo Polski,
2006/2007: 3. miejsce
2007/2008: 2. miejsce
2008/2009: 2. miejsce
2009/2010: 4. miejsce
2010/2011: 3. miejsce

Lech:
2001/02: 1. miejsce w II lidze, awans do I ligi
2002/03: 11. miejsce
2003/04: 6. miejsce
2004/05: 8. miejsce
2005/06: 6. miejsce
2006/07: 6. miejsce
2007/08: 4. miejsce
2008/09: 3. miejsce
2009/10: Mistrzostwo Polski
2010/11: 5. miejsce

Troche to odbiega od Wisły i Legii. Dla mnie "wielkiej trójki" nie ma, ale oczywiście możesz sie z tym nie zgadzać
Statystka czasami zakłamuje rzeczywistość. To tak jakbyś mi wmawiał że City nie jest w "Wielkiej Czwórce" ligi angielskiej bo w pare lat temu nie była w czołówce. Podobnie we Francji PSG nie jest zespołem z czołówki bo pare lat temu walczył cały czas o utrzymanie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując