Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
10736
28.03.2012, 21:44
archi33
napisał(a):
Wiem,wiem juz nie raz tak mialem.Raczej gram single,a Barca 90% mysle ze wejdzie.Kupony puszczone za drobne 100 i 2x50,wiec to nie duza stawka
Dzieki za rade.
To mam 100% wtopy,zamiast 90% pefki
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33