Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10736
Stary 28.03.2012, 21:44
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Wiem,wiem juz nie raz tak mialem.Raczej gram single,a Barca 90% mysle ze wejdzie.Kupony puszczone za drobne 100 i 2x50,wiec to nie duza stawkaDzieki za rade.

To mam 100% wtopy,zamiast 90% pefki
Odpowiedz cytując