Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19828
Stary 28.03.2012, 16:52
Cytat:
Jestem absolutnie przekonany, że Ojrzyński i Fornalik dostaną w ciągu kilku lat 'awans' do 'najlepszych' klubów i połamią sobie zęby. Bo nie trafią na odpowiedni skład, atmosfere w klubie, działaczy, zabraknie im gola w 90 minucie z RTS, przekrętu na ŁKS . Cokolwiek.
Otóż to. Co innego prowadzić klub taki jak Ruch czy Korona, a co innego zupełnie Wisłę, Amikę czy Legię, gdzie apetyty są zupełnie inne. Nie mówiąc już o Dysko, gdzie jest co prawda tylko jeden apetyt, ale za to wiadomo jaki. Zresztą dokładnie te same słowa odnoszą się do Śląska, Jagiellonii, wcześniej GKS... cudowni trenerzy cudownie odmieniali przeciętne drużyny, które już już już miały zdobywać Mistrza Polski... aż do momentu, kiedy okazywało się że skoro mają tyle punktów i są już tak blisko, to stawały się faworytem - i wszystko szło się...
Legionista
Odpowiedz cytując