Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19827
Stary 28.03.2012, 16:36
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cupiał ma identyczną grzałkę w głowie tylko w przeciwieństwie do JW nie udziela się w mediach. Pewnie po sezonie wyleci Probierz i Czesiu Mourinho
tylko że mieliśmy sukcesy i akurat wybór Smudy i Kasperczka były dobre potem w mniejszym stopniu Skorży tez , Petrescu wiadomo co sie stało ,zreszta Maaskant tez zrobił sporo dobrego moim zdaniem , najgorsze sytuacjie to jak jest karuzela w sezonie 2-3 trenerów :(
alejasienieznam
Odpowiedz cytując