tofik napisał(a):

|
Cupiał ma identyczną grzałkę w głowie tylko w przeciwieństwie do JW nie udziela się w mediach. Pewnie po sezonie wyleci Probierz i Czesiu Mourinho
|
tylko że mieliśmy sukcesy i akurat wybór Smudy i Kasperczka były dobre potem w mniejszym stopniu Skorży tez , Petrescu wiadomo co sie stało ,zreszta Maaskant tez zrobił sporo dobrego moim zdaniem , najgorsze sytuacjie to jak jest karuzela w sezonie 2-3 trenerów :(