Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12732
Stary 28.03.2012, 16:07
To kiedy niby ten Makuszewski tak dobrze grał jak nie tylko w dwóch ostatnich meczach. Tak się składa że Jagę oglądam dość często bo mam do niej duży sentyment. Gość nie był nawet podstawowym zawodnikiem Jagi dopiero od tej rundy gra w pierwszym składzie, za Probierza i Michniewicza to był gracz na 20 minut.To już Kupisz jest dla mnie ciekawszy. Kupisz za Probierza miał rewelacyjną rundę i już prędzej bym jego wziął, ale za jakieś rozsądne pieniądze maks 400 tys. Euro. Obaj to gracze z cyklu głowa w dół i jedziemy przed siebie, ale Kupisz ma chociaż jakiś drybling.

Co do Burligi to pełna zgoda bo jest cienki jak sik pająka i powtarzałem to od zawsze. Szczerze to zawsze jestem w ciężkim szoku jak ktoś pisze że powinien wrócić.
Odpowiedz cytując