Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3152
Stary 28.03.2012, 14:41
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
jeśli mówimy o problemach finansowych Wisły, to mówimy o braku decyzji o dofinansowaniu Wisły S.S.A. przez jej Właściciela.

Wystarczy podjąć decyzji o wpompowaniu w klub pieniędzy, które przecież nasz właściciel ma.
Jeśli nie chce lub nie może. to jak napisałem powyżej powinien pakować zabawki i opuszczać ten statek.
I powinniśmy szukać nowych rozwiązań.

A co do postu Lukasza o patrzeniu na craxe z dołu, to chyba sobie żartujesz.
Ja, nawet jak Wisła byłaby w okręgówce (DAJ BOŻE NIGDY), to nawet wtedy patrzyłbym na nich z góry. Bo to nie chodzi o sukcesy sportowe, a o honor, zasady, Polskość, itp.
Suma summarum - masz rację, Cupiał będzie musiał dorzucić kasę. To nie jest jakiś tam większy problem - w zasadzie to jest już przymus. U nas problemem jest trochę bardziej złożony - nie potrafimy zarządzać tym co mamy w rozsadnych ramach. Mamy nie załatwione sprawy które ciągną się za nami całymi latami (vide opłata za transfer Żurawskiego). Można wydawać mniej lub więcej tyle że obecna polityka fiskalna przypomina rodeo. Walczymy o LM, osiągamy sukces w LE a chwile potem bijemy się o utrzymanie płynności finansowej. Parodia i całkowita utrata kontroli nad klubem. Czy się dziwie alergii Cupiała na ciągłe i notoryczne dofinansowywanie tak zarządzanego klubu? Nie.

Ślicznie, na tle obecnego zamieszania z finansami, wyglądają populistyczne ruchy: kandydatura Moskala na trenera i obecny zaciąg młodzieży do pierwszej kadry. Głos ludu głosem Boga - a ponoć dział marketingu mamy kiepski. IMHO całkiem ciekawe posunięcia. Będzie temat zastępczy na jakiś czas, jak i usprawiedliwienie ewentualnych słabych dla wyników.

A co do patrzenia na 'craxe' - ciesze się czytając Twój post i szanuje Twoje zdanie i zasady. Stąd prośba - skoro jest dla Ciebie bez znaczenia to może lepiej trzymać się opcji 'ekstraklasowej'? Zrobić ukłon w stronę tych kibiców którym dodatkowo zależy na wyniku sportowym? Wilk syty, owca cała a Klub będzie nadal miał szansę zapisywać się złotymi zgłoskami w historii Polskiej piłki.
Odpowiedz cytując