Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3150
Stary 28.03.2012, 14:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Basałaj głośno marzył, że będzie średnia 23 tys widzów, mamy może 2/3 z tego i tu się robi niezła dziura. Nie wiadomo co tam jeszcze wymyślił, ale innych powodów tyłów na ten moment nie widzę.
No chyba, że wpisał do bilansu nowego sponsora za 1 mln euro
A nie chodzi o mityczne premie za sukcesy w pucharach? Wprawdzie pieniądze z pucharów utrzymujemy po sezonie, ale premie musimy wypłacać regularnie. Do tego te słynne 700 tysięcy euro. No i właśnie frekwencja na stadionie. Warto zauważyć też, że dawno nikogo nie sprzedaliśmy.
Odpowiedz cytując