Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16306
Stary 28.03.2012, 14:04
po pierwsze i najważniejsze - wszyscy słyszeliśmy nagrania z kabiny o końcowe o ....a czy inne przekleństwo gdy okazało się zę został popełniony błąd. BŁĄD, a nie wybuch.

po drugie, każdy, ale to każdy możny na tym świecie jest inwigilowany przez różne międzynarodowe służby. Amerykańce widzą i słyszą wszystko, Ruskie, Żydy i inne stwory skośnookie również. I żaden, ale to żaden nawet sie nie zająkną że coś było nie tak. Wszyscy kryją Donka? Litości...