|
po pierwsze i najważniejsze - wszyscy słyszeliśmy nagrania z kabiny o końcowe o ....a czy inne przekleństwo gdy okazało się zę został popełniony błąd. BŁĄD, a nie wybuch.
po drugie, każdy, ale to każdy możny na tym świecie jest inwigilowany przez różne międzynarodowe służby. Amerykańce widzą i słyszą wszystko, Ruskie, Żydy i inne stwory skośnookie również. I żaden, ale to żaden nawet sie nie zająkną że coś było nie tak. Wszyscy kryją Donka? Litości...
|