Mówiłem, że będzie dobra frekwencja?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...piatkowy_mecz/
Tak było w dniu meczu z Amiczką(Frekwencja 21100)
Cytat:
|
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
|
Tak jest na dziś (2 dni przed meczem)
Cytat:
|
Oprócz trybuny północnej, na której wszystkie miejsca zajęte są od początku tygodnia, nie ma już też biletów na sektory A21; B11; B12; D11; D12; D21; G2 oraz H23. Jeśli ktoś chce kupić wejściówki na sektory B21; E22; E25; F21 lub G3 to musi się pospieszyć, gdyż bilety na te części stadionu kończą się.
|
Więc tak jak mówiłem, należy się spodziewać frekwencji na poziomie ok 23 tys przynajmniej