Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8208
Stary 28.03.2012, 14:03
Mówiłem, że będzie dobra frekwencja?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...piatkowy_mecz/

Tak było w dniu meczu z Amiczką(Frekwencja 21100)
Cytat:
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
Tak jest na dziś (2 dni przed meczem)

Cytat:
Oprócz trybuny północnej, na której wszystkie miejsca zajęte są od początku tygodnia, nie ma już też biletów na sektory A21; B11; B12; D11; D12; D21; G2 oraz H23. Jeśli ktoś chce kupić wejściówki na sektory B21; E22; E25; F21 lub G3 to musi się pospieszyć, gdyż bilety na te części stadionu kończą się.
Więc tak jak mówiłem, należy się spodziewać frekwencji na poziomie ok 23 tys przynajmniej
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.03.2012 o godz. 14:08.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując