Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18264
Stary 28.03.2012, 13:29
Nie krzyczmy nazwisk tych pedałków przed meczem i opuszczamy trybunę po meczu nawet nie spoglądając w ich stronę.
Jeżeli Andraż Kirm wyjdzie w 11 to chyba sobie palnę na trybunie przy wszystkich. Gwarantuje,że ja sam jestem lepszy od niego , co dopiero chłopaki z mesy.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując