|
Nie krzyczmy nazwisk tych pedałków przed meczem i opuszczamy trybunę po meczu nawet nie spoglądając w ich stronę.
Jeżeli Andraż Kirm wyjdzie w 11 to chyba sobie palnę na trybunie przy wszystkich. Gwarantuje,że ja sam jestem lepszy od niego , co dopiero chłopaki z mesy.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|