Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16304
Stary 28.03.2012, 12:54
kolejny wstyd w Europie, dobrze że na sali tylko Polacy, choć kilku dziennikarzy zagranicznych przylazło. Teraz napiszą co to za oszołomy w Polsce występują. I sir Jarek przez telemost: były wybuchy, to wygląda na zamach.

ja .......ę, co za ludzie.