kacpaw91 napisał(a):

Chłop jest uznawany za największy młody talent w Izraelu (debiut w reprezentacji - 19 lat). Kibice mają nawet o nim przyśpiewki. Nie przyjdzie do nas bo
Po 1) w świetle ostatnich doniesień o kłopotach finansowych klub przechodzi w tryb ekonomiczny. Nie stać nas na jego kontrakt.
Po 2) Sieć zarzuciły na niego mocniejsze finansowo kluby od naszego z Belgii i z Bundesligi (podobno nawet Dortmund i Bayern Monachium się nim interesują). Co więcej miał ofertę z Lazio jakiś rok temu i ją odrzucił aby grac dalej w Haifie (
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/02/05/1777364/official-eyal-golasa-rejects-lazio-move-and-rejoins-maccabi). Więc jak Serie A go nie przekonało to my nie mamy szans.