Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3143
Stary 28.03.2012, 11:52
Cupiał dobrowolnie nie odda Wisły nikomu nawet za te mityczne "ileś tam" milionów długu ( które tak na marginesie dawno odzyskał). Gdzie tak łatwo i w zasadzie legalnie wyczyści tyle kasy jak nie w klubie piłkarskim?

Jak czytam .......enie o tym, że nie ma kasy w klubie bo UEFA nam coś tam zablokowała to mnie krew zalewa. A który idiota planował realny budżet w oparciu o wirtualne wpływy? Tak szczerze to podejrzewam że żaden ale zawsze można teraz dorobić ideologię o blee Uefa która blokuje nasz świetnie prosperujący klub.

Cóż, psy ( czyli jak zwał tak zwał ale MY KIBICE) szczekają dalej a karawana jedzie dalej - poganiana batem przez ubeka. I tak do końca - "mojego albo jej" jak powiedział klasyk.
Odpowiedz cytując