Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18255
Stary 28.03.2012, 11:29
riv napisał(a):Wyświetl post
A mamy inne wyjście patrząc na nasze gwiazdunie? Stokroć wolę Pułkę niż Kirma - pewnie Kubie nie będzie wychodzić ale przynajmniej będzie mu się chciało, a Kirmowi nie wychodzi i się nie chce - + dla młodego To samo jest z Urygą - jak patrze na grę Nuneza ostatnio to mam ochotę zejść z trybuny i wypłacić mu kopa.
Swiete słowa, oj swiete słowa - wszyscy sa bardzo emocjonalnie zwiazani z Wisla i beda na pewno sie bardziej starac od Kirma czy innych. Mistrzostwa juz nie bedzie wiec mozna posprawdzac jakby młodzi spisywali sie w ekstraklasie - lepszego momentu moze nie byc
Odpowiedz cytując