Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
 
Od: 08.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3141
Stary 28.03.2012, 11:18
Trochę z innej beczki. Czy pojawiają się jakieś informacje kto ma zostać prezesem Wisły? Ja osobiście widziałbym tam Stana Valckx`a, ale to tylko moje dywagacje. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz cytując