Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
Od: 08.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
3141
28.03.2012, 11:18
Trochę z innej beczki. Czy pojawiają się jakieś informacje kto ma zostać prezesem Wisły? Ja osobiście widziałbym tam Stana Valckx`a, ale to tylko moje dywagacje. Co o tym sądzicie?
AndyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AndyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez AndyWiślak