KoPer napisał(a):

|
ja natomiast zauważyłem spory ruch na zbiegu ulic Chodowickiego i 3 Maja. Robią tam porządki, jakąś wycinkę, taak jakby wyrównywali teren. Jak się nie mylę to działka Cracovii? Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
|
Chyba nawet jakiś nowy lokal tam otwarli więc po treningu piłkarze na pizze będą mieli blisko.