kornd napisał(a):

|
Przecież te maszyny można kalibrować, więc nie ma się co podniecać, że ktoś tam nabił więcej niż Szpilka. Wyniki z tej maszyny nie są miarodajne.
|
Przecież napisałeś dokładnie to co ja, tylko nie zwróciłeś uwagi na ważną rzecz, Szpilka uderza technicznie poprawnie, gdyby zrobił to niepoprawnie, tzn uderzył z góry to by spokojnie na tym wykręcił z 1100

Dlatego takie maszynki są zabawne , aczkolwiek nie odzwierciedlają rzeczywistej siły.