Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 28.03.2012, 11:03
kornd napisał(a):Wyświetl post
Przecież te maszyny można kalibrować, więc nie ma się co podniecać, że ktoś tam nabił więcej niż Szpilka. Wyniki z tej maszyny nie są miarodajne.

Przecież napisałeś dokładnie to co ja, tylko nie zwróciłeś uwagi na ważną rzecz, Szpilka uderza technicznie poprawnie, gdyby zrobił to niepoprawnie, tzn uderzył z góry to by spokojnie na tym wykręcił z 1100 Dlatego takie maszynki są zabawne , aczkolwiek nie odzwierciedlają rzeczywistej siły.
Odpowiedz cytując