Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
10735
28.03.2012, 11:02
kuczmen
napisał(a):
dobrze Ci maTyS mówi. a wg mnie to na 90procent bedzie remis w tym meczu a nie pewna wygrana Barcelony
Wiem że dobrze mówi.Dla mnie może być remis,byle bramkowy
Najwazniejsze aby obie strzeliły.
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33