LanceTS napisał(a):

Wypowiem się za kolege. Własnie ciężko, raz też maiłem taką sytuacje że miałem karnet na C, a Ojciec chciał iśc na mecz i nie miał z kim, więc powiedziałem ze z nim pójdę. Jest w takim wieku, że już bardziej go interesuje to co się dzieje na boisku niż na trybunach co jest oczywiście zrozumiałe, dlatego C odpadało. Niestety z powodu takich a nie innych zasad, musiał jednak kupić bilet na C, i po raz pierwszy byłem wtedy na C5. Takich przypadków jest dużo i tego się nie da uniknąc dopóki ten problem nie zniknie.
A bardzo dużo osób bierze znajomych na mecze którzy woleliby sobie usiąśc, dopłacając 10 czy 20zł więcej. I dlatego takie osoby nie kupią biletu na G, bo tam wszyscy stoją.
|
Ja dokładnie własnie z tego powodu nie kupuje karnetu. Kiedy ide z kolegami to wiadmo że C. od czasu do czasu wyciągnę ojca więc wiadomo że E albo ewentualnie D. A na mecze mniej atrakcyjne zabieram chrzesniaka na sektor rodzinny. Póki nie będzie normalności i mozliwości zamiany miejsca karnetowowego (dajmy najpóxniej na 3 dni przed meczem) to go nie wykupię.
Niestety ale taka sama sytuacja jest z zamianą osoby na wykupionym bilecie.
Z tego co wiem to na Legii można na kilka dni przed meczem zmienić nawet osobę na wchodzącym karnecie, żeby miejsce nie było puste