Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18252
Stary 28.03.2012, 10:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zabawne, ale jednym z największych bumelantów jest nasz rodak - Garguła. On akurat wraca w zawsze czystych spodenkach, wielka Gwiazda Bełchatowa i okolic.
Ale przecież "wypada tylko przeprosić kibiców" co drugi przegrany mecz załatwia sprawę

Co do tych młodych, których włączyli do pierwszego zespołu to brakuje Szewczyka. Poza tym, czy to coś zmienia? Znając życie i tak nie zagrają w żadnym meczu do końca sezonu. Chyba, że Probierz chce ich wystawić za Kirma, Gargułę, Nuneza, czy innych piłkarzy, którym "gra nie wychodzi".

PS Swoją drogą to mamy powrót Moskala ; )
Odpowiedz cytując