Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18251
Stary 28.03.2012, 10:44
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Probierz włączył 5 zawodników Młodej Wisły do kadry I drużyny:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._do_i_druzyny/
W sumie to dobra decyzja. Sezon i tak jest już stracony więc można dać szansę kilku młodym. Jednakże jakichś wielkich nadziei sobie nie robię co do wymienionej 5.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując