Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19822
Stary 28.03.2012, 10:33
Krav napisał(a):Wyświetl post
No i jest - Czesiu "polski Mourinho" Michniewicz nowym trenerem Dysko-Polo. Ale cyrk !
http://www.90minut.pl/news/184/news1...-Warszawa.html

Stawiam, że nie dotrzyma do końca sezonu
I pytanie na eurosport.pl - Ile mu dajecie? To ja osobiscie nie daje mu wiecej niz dokonczenie sezonu no chyba, ze Polonia jakims swedem dostanie sie do europucharow to moze wytrwa tak do 5-6 kolejki nastepnego sezonu
Odpowiedz cytując