Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
19822
28.03.2012, 10:33
Krav
napisał(a):
No i jest - Czesiu "polski Mourinho" Michniewicz nowym trenerem Dysko-Polo. Ale cyrk
!
http://www.90minut.pl/news/184/news1...-Warszawa.html
Stawiam, że nie dotrzyma do końca sezonu
I pytanie na eurosport.pl - Ile mu dajecie? To ja osobiscie nie daje mu wiecej niz dokonczenie sezonu no chyba, ze Polonia jakims swedem dostanie sie do europucharow to moze wytrwa tak do 5-6 kolejki nastepnego sezonu
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael