Wyświetl pojedynczy post
Cisse99
Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12717
Stary 28.03.2012, 09:44
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Myślę że na przyszły sezon zespołu nie trzeba budować za wielkie pieniądze, posprzedawać cienkich grajków, rozwiązać parę kontraktów.
Odchodzą : Lamey, Palijc, Diaz, Nunez, Jirsak, Biton, - koniec kontraktu
Sprzedaż : Jovanic, Chavez, Bunoza, Kirm, Melikson
Rozw. kontraktu : Jaliens, Iliev, Boguski
Czyli łącznie -14 zawodników.
Były ubytki, teraz przejdźmy do plusów :

Przedłużyć kontrakt : Pareiko, Kurto, Sobolewski
Kupić : Dudu z Widzewa, Makuszewskiego z Jagielloni
Wypożyczyć : Pawła Brożka z Tabzonsporu
Podpisać kontrakt ( wolni zawodnicy ): Głowacki, Celeban
+ z wypożyczenia wracają : Burliga, Chrapek, Nalepa, Skołożyński

Wtedy kadra prezentuje się następująco :
BR: Pareiko, Kurto
OB: Jovanovic, Burliga, Celeban, Głowacki, Czekaj, Nalepa, Dudu, Skołożyński
PO: Małecki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Garguła, Szewczyk, Brud, Makuszewski
NA : Brożek, Genkov

Zostaje nam 4 obcokrajowców w kadrze, przy czym Dudu gra w Polsce tak długo że prawie jak Polak.
Nie musimy się martwić o zaangażowanie, ponieważ Pareiko, Jovanovic i Genkov pokazali że potrafią walczyć.

Możecie narzekać że mało zawodników, ale skoro i tak nie awansujemy do pucharów, to po co więcej, w trakcie sezonu wprowadzać kilku chłopaków z MESA, żeby trenowali z 1 drużyną.
A podstawowa 11 wyglądałaby tak :

Pareiko - Jovanovic, Celeban, Głowacki, Dudu - Małecki, Wilk, Garguła, Szewczyk - Genkov, Brożek

Tego sobie i Wiśle życzę...

Rozumiem, że satysfakcjonuje oglądanie Wisły na poziomie tego co gra teraz Lechia ?
Odpowiedz cytując