Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16300
Stary 28.03.2012, 09:26
emj10 - oczywiście że było tak za naszych czasów ale czy uważasz za normalne pogarszanie tych warunków? teraz likwidując częśc placówek robią jeszcze większy burdel. Żeby nie było jeśli są faktycznie pojedyncze szkoły w których klasy są po -np.po 10-15 osób to ok. W większości przypadków tak nie jest i powód jedyny rządu /samorządu to oszczędności kosztem dzieci i rodziców.
Moja opinia jest bez zmian. W szerszym kontekście-zaplanowanym przez nazwijmy to grupę rocznika 68 - to celowe zagranie które jest kolejnym krokiem (obok np. likwidacji historii i to tej która jest nieprzyjemna dla rządzących) do tego aby społeczeństwo było stadem niemyślących baranów a rządzić będzie garstka uprzywilejowanych mającą grubą kasę na naukę zagranicą .Komuś przypomina się król Staś,Targowica i różni Potoccy?
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 28.03.2012 o godz. 09:32.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej