Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3135
Stary 28.03.2012, 08:48
W takim razie po co Wiśle Cupiał - na jego decyzjach latami tracimy a jeżeli on podchodzi do Wisły w sposób biznesowy to my też. Gdyby ktoś w klubie miał jaja tzw. był spoza układu doradczo - decyzyjnego Telefoniki spokojnie można postawić zarzut niegospodarności.
Odpowiedz cytując