|
W takim razie po co Wiśle Cupiał - na jego decyzjach latami tracimy a jeżeli on podchodzi do Wisły w sposób biznesowy to my też. Gdyby ktoś w klubie miał jaja tzw. był spoza układu doradczo - decyzyjnego Telefoniki spokojnie można postawić zarzut niegospodarności.
|