Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18249
Stary 28.03.2012, 08:29
No ciekawe czy inni tak mysla jak Pareiko - takiego goscia ze swieca szukac, widac ze oddaje sie cały Wisle i bardzo mu zalezy:
http://wisla-krakow.przegladsportowy...566,1,727.html

Patrzac na ostatnio wypowiedz Kirma, ze kolejny przegrany mecz to nic wielkiego i zostaje odfajkowany jednak nie wszystkim zalezy tak jak Sergei-owi
Odpowiedz cytując