No ciekawe czy inni tak mysla jak Pareiko - takiego goscia ze swieca szukac, widac ze oddaje sie cały Wisle i bardzo mu zalezy:
http://wisla-krakow.przegladsportowy...566,1,727.html
Patrzac na ostatnio wypowiedz Kirma, ze kolejny przegrany mecz to nic wielkiego i zostaje odfajkowany jednak nie wszystkim zalezy tak jak Sergei-owi