KoPer napisał(a):

|
Ale Adrian Ochalik to osoba publiczna. Nie dziennikarz a rzecznik prasowy, który reprezentuję klub "na zewnątrz", więc porównanie troche bez sensu
|
A tzw. "redaktorzy"
www.wisla.krakow.pl to nie są pracownicy klubu lub działający na jego zlecenie?
Każdy, kto pracuje w przedsiębiorstwie i ma kontakt z kimś innym niż tylko "klient wewnętrzny" reprezentuje klub.
Nie będę już dyskutował na ten temat, bo widzę, że część z Was nadal jest zwolennikiem bylejakości.