Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8205
Stary 28.03.2012, 07:07
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
A bardzo dużo osób bierze znajomych na mecze którzy woleliby sobie usiąśc, dopłacając 10 czy 20zł więcej. I dlatego takie osoby nie kupią biletu na G, bo tam wszyscy stoją.
Myśle, ze na G jest sporo osób, które skupiaja sie na wydarzeniach boiskowych. Więc na sektor G każdego można zabrać.

Ale moim zdaniem zmiana miejsca z karnetu na pojedyncze mecze powinna być bardzo prosta i bezproblemowa.
Ale to jak z przepisaniem biletu na inna osobę wymaga nieco elastycznosci ze strony klubu.
Odpowiedz cytując