LanceTS napisał(a):

|
A bardzo dużo osób bierze znajomych na mecze którzy woleliby sobie usiąśc, dopłacając 10 czy 20zł więcej. I dlatego takie osoby nie kupią biletu na G, bo tam wszyscy stoją.
|
Myśle, ze na G jest sporo osób, które skupiaja sie na wydarzeniach boiskowych. Więc na sektor G każdego można zabrać.
Ale moim zdaniem zmiana miejsca z karnetu na pojedyncze mecze powinna być bardzo prosta i bezproblemowa.
Ale to jak z przepisaniem biletu na inna osobę wymaga nieco elastycznosci ze strony klubu.