Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Werewolf
Senior Member
 
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8204
Stary 28.03.2012, 02:06
mihiber napisał(a):Wyświetl post
napisałem do klubu kiedy wreszcie będzie można kupić bilety przez internet, bo mam problem z dwukrotnym zrobieniem 600 km (raz żeby na pewno kupić bilet na takie miejsce jak chcę, a drugi raz na mecz)

oto odpowiedź:

witam,
termin uruchomienia sprzedaży internetowej nie jest znany, a bilety można kupić w dniu meczu
pozdrawiam


(bez podpisu pracownika klubu)
W sumie mogli napisać żebym spierdalał, wychodzi na to samo a komunikat jaśniejszy.
dziwnym nie jest, że jako pracownik gazety wyborczej, w temacie okołoklubowym szukasz problemu tam gdzie go nie ma.
Ostatnio edytowane przez Werewolf : 28.03.2012 o godz. 02:09.

Odpowiedz cytując