Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18245
Stary 27.03.2012, 22:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ja bym powiedział - Wilkowi, Jovanovicowi, Pareice, Maorowi, Paljicowi, Sobolowi... a Małemu? Już pokazał jak mu zależy w meczu ze Standardem, gdzie zagrał żenująco słabo i stwierdził, że cała drużyna zagrała kiepski mecz. ie, drużyna zagrała nieźle, tylko Mały zagrał nieudolnie.
Maor - w rundzie jesiennej miałem takie wrażenie, wcześniej nie "bawił się" w odbiór piłki, a potem przypłacił to kontuzją. Jednak w tej nie widzę u niego nic takiego.

Paljić - gdzie mu zależy?!

W dalszym ciągu widzę jednak zaangażowanie u Wilka, Pareiki i Jovanovicia. To jest niezmienne.
Odpowiedz cytując