raindog napisał(a):

|
Ja bym powiedział - Wilkowi, Jovanovicowi, Pareice, Maorowi, Paljicowi, Sobolowi... a Małemu? Już pokazał jak mu zależy w meczu ze Standardem, gdzie zagrał żenująco słabo i stwierdził, że cała drużyna zagrała kiepski mecz. ie, drużyna zagrała nieźle, tylko Mały zagrał nieudolnie.
|
Maor - w rundzie jesiennej miałem takie wrażenie, wcześniej nie "bawił się" w odbiór piłki, a potem przypłacił to kontuzją. Jednak w tej nie widzę u niego nic takiego.
Paljić - gdzie mu zależy?!
W dalszym ciągu widzę jednak zaangażowanie u Wilka, Pareiki i Jovanovicia. To jest niezmienne.