Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12714
Stary 27.03.2012, 22:46
Polska reprezentacja U -17 zagra w końcu w Mistrzostwach Europy ( po raz pierwszy od niepamiętnych czasów). Są tam także ciekawi zawodnicy do wyjęcia, Co ciekawe, żaden z reprezentantów nie jest z Wisły.
Odpowiedz cytując