Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
12714
27.03.2012, 22:46
Polska reprezentacja U -17 zagra w końcu w Mistrzostwach Europy ( po raz pierwszy od niepamiętnych czasów). Są tam także ciekawi zawodnicy do wyjęcia, Co ciekawe, żaden z reprezentantów nie jest z Wisły.
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan