AYALA napisał(a):

|
niech nasi prezesi klubów ligowych wezmą przykład z Ruchu Chorzów.Fornalik pracuje tam już 3 rok i są tego efekty.Jak na budżet jakim dysponują Niebiescy to Fornalik osiąga z nimi Himalaje
|
Ale czy to nie jest efekt biedy? Gdyby mieli kase to zapewne zwalnialiby trenerów może nie tak często jak JW ale nie mniej niż wynosi średnia ligowa. Spokojnie, z tymi porównaniami to samo Górnik.
Goście przyjmują każdą robotę,bo żyć z czegoś muszą a że rynek jest hermetyczny to nie ich wina. Nie wiem co stoi na przeszkodzie dla JW aby zatrudnić jakiegoś gościa z zagranicy. Nie wiem czego spodziewa się po Michniewiczu czy Szatałowie ale chyba tylko tego , że będzie ich mógł jebać publicznie w prasie a oni nie podskoczą. No bo jak ?
0 22 jakiś Ty kurde mądry.