|
gdyby do dziś było sprzedanych 12k biletów, to razem z karnetami dałoby to 23 tysiące. A do meczu jeszcze trzy dni, w takim tempie w piątek biletów by już nie było. Tak dobrze to nie ma, ale i tak powinno być przyzwoicie, pewnie ok. 6 tysięcy biletów sprzedanych, na meczu ok 23-24 tysiące ludzi.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|