KOALIK napisał(a):

Wywiad z prezesem APOEL-u. Link http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=38593
Czyli płacimy więcej piłkarzom i mamy o kilkanaście milionów złotych wyższy budżet. Niektórzy twierdzili, że oni tam na Cyprze zarabiają kokosy. Po tym wywiadzie okazuje się, że to nieprawda.
|
Przeczytaj jeszcze raz ten tekst i przemyśl to, co napisałeś. Naprawdę uważasz, że 20 zawodników naszego klubu ma średnie zarobki na poziomie 250 tys EUR, bez premii?