Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11151
Stary 27.03.2012, 21:14
Wywiad z prezesem APOEL-u. Link http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=38593

Cytat:
Jaki macie budżet?
9 milionów euro.

Jakie są więc najwyższe zarobki w drużynie?
400 tysięcy euro. Takie pieniądze dostaje tylko dwójka graczy. Reszta ma średnio po 250 tysięcy euro rocznie. Do tego dochodzą premie za osiągnięte cele. Działamy w jasny sposób: pewien procent pieniędzy z Ligi Mistrzów pójdzie do drużyny.
Czyli płacimy więcej piłkarzom i mamy o kilkanaście milionów złotych wyższy budżet. Niektórzy twierdzili, że oni tam na Cyprze zarabiają kokosy. Po tym wywiadzie okazuje się, że to nieprawda.
Odpowiedz cytując