Wywiad z prezesem APOEL-u. Link
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=38593
Cytat:
Jaki macie budżet?
9 milionów euro.
Jakie są więc najwyższe zarobki w drużynie?
400 tysięcy euro. Takie pieniądze dostaje tylko dwójka graczy. Reszta ma średnio po 250 tysięcy euro rocznie. Do tego dochodzą premie za osiągnięte cele. Działamy w jasny sposób: pewien procent pieniędzy z Ligi Mistrzów pójdzie do drużyny.
|
Czyli płacimy więcej piłkarzom i mamy o kilkanaście milionów złotych wyższy budżet. Niektórzy twierdzili, że oni tam na Cyprze zarabiają kokosy. Po tym wywiadzie okazuje się, że to nieprawda.