Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8200
Stary 27.03.2012, 21:06
@bojantsw

ja wiem, czy to takie dziwne? raczej normalne, że na jeden numer pesel można zakupić tylko jeden bilet. w przeciwnym wypadku ktoś mógłby kupić sobie dziesięć biletów, bo ma taki kaprys, a zająć jedynie jedno miejsce i pozostałe dziewięć stałoby puste
a nie mogą twoi znajomi kupić biletów na G? wtedy bylibyście razem i po problemie
Odpowiedz cytując