@bojantsw
ja wiem, czy to takie dziwne? raczej normalne, że na jeden numer pesel można zakupić tylko jeden bilet. w przeciwnym wypadku ktoś mógłby kupić sobie dziesięć biletów, bo ma taki kaprys, a zająć jedynie jedno miejsce i pozostałe dziewięć stałoby puste
a nie mogą twoi znajomi kupić biletów na G? wtedy bylibyście razem i po problemie