raindog napisał(a):

|
Ja bym powiedział - Wilkowi, Jovanovicowi, Pareice, Maorowi, Paljicowi, Sobolowi... a Małemu? Już pokazał jak mu zależy w meczu ze Standardem, gdzie zagrał żenująco słabo i stwierdził, że cała drużyna zagrała kiepski mecz. ie, drużyna zagrała nieźle, tylko Mały zagrał nieudolnie.
|
A Melikson pokazuje całą rundę jak mu zależy ...