Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18244
Stary 27.03.2012, 21:01
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ja bym powiedział - Wilkowi, Jovanovicowi, Pareice, Maorowi, Paljicowi, Sobolowi... a Małemu? Już pokazał jak mu zależy w meczu ze Standardem, gdzie zagrał żenująco słabo i stwierdził, że cała drużyna zagrała kiepski mecz. ie, drużyna zagrała nieźle, tylko Mały zagrał nieudolnie.
A Melikson pokazuje całą rundę jak mu zależy ...
Odpowiedz cytując