ToTylkoJa napisał(a):

|
nie wiem czemu niektórzy z legionistów martwią się o kadrę Wisły i dają jakieś złote rady odnośnie niej. Nie powiem jak to odczuwam, bo brzydko to zabrzmi. Dyskusja dyskusją, ale jednak.
|
Przecież to nie żadne rady, a zwyczajnie gdybanie. Tak samo jak rw88 wypisałem listę zawodników, którzy są do wyciągnięcia z ligi i niekoniecznie będą gorsi od obiboków z zagranicznymi CV, którzy przyjechali tutaj na wakacje.
Tak sama lista może się przydać i nam, bo już słyszy się o tym, że Żewłaka oraz Ljubo może nie być w Warszawie od lipca.
PS. Wystarczająca długo przesiaduję na tym forum i jakoś takiego nawyku nie nabrałem. Zupełnie dziwię się temu czepianiu się czegoś co w tych off-topicowych tematach sportowych ma miejsce od kilku lat. Chyba już niektórych łapie napinka przedmeczowa, a nie chcę przypominać kto taką napinę robił przed ostatnim meczem w Krakowie, a później żale wylewał.