Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bojantsw
Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8198
Stary 27.03.2012, 20:49
dzisiaj spotkałem się z takim "problemem":
mam karnet na G, na mecz z Legią przyjeżdża do mnie kilka osób nie majacych karnetu.....chcialem kupić bilet na E tak żeby z nimi siedzieć......niestety Pani powiedziala że jak mam karnet to nie moge kupic biletu pojedynczego.....troche tego nie rozumiem , bo mając karnet chcę jeszcze DODATKOWO ponieść koszty i kupić bilet, a więc zasilić klubową kasę a tu lipa........
Odpowiedz cytując