Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#837
Stary 27.03.2012, 20:41
lad21ewt napisał(a):Wyświetl post
a czytałeś uważnie Format rozgrywek w sezonie 2011/12

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...ccess2012.html

W następnym sezonie zdobywca Pucharu Polski zaczyna od 2 rundy
czyli już 19.07.2012
dzieki za sprostowanie i tym bardziej widze to w czarnych barwach bo mozemy sie naciac na jakis karabach i kicha
Odpowiedz cytując