Arapaho napisał(a):

|
Mało tego znam przypadek gdzie w zeszłym roku eksmitowali w Krakowie jedną firmę z gminnego lokalu tłumacząc że muszą rozbudowac sąsiednie przedszkole na Prądnickiej bo jest za małe. Co zrobili .Po czym po kilku miesiacach ogłosili w UM że likwidują dwa inne przedszkola w mieście - argumentując (tak jak ty) że jest za malo dzieci
|
to normalne że rozbudowuje się te placówki które przyjmują dużo dzieciaków, a zamyka te, które maja ich mało.