Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#835
Stary 27.03.2012, 20:12
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
kacpaw91
Druzyna na wiele lat to utopia jesli chodzi o biedne kluby. No chyba ze mowimy o klubach z ambicjami typu Gornik. Okej, zalozmy ze na pucharach stracimy 500 tys zlotych. Te 500 tys. w ta spowoduje ze nie bedzie nas stac na budowe tej druzyny, ale juz 500 tys zlotych w tamta sprawi ze bedzie nas stac? Hmm, ta druzyna na lata to jakas druzyna na 1 lige? I jeszcze jedno, gdzie niby ta druzyna mialaby zbierac doswiadczenie? W bojach z Lechiami? Gdzie poziom tej druzyny mialby byc weryfikowany, by potem wprowadzac poprawki? W bojach z Gornikami?
Tak, z Karabachem się będziemy ogrywali. U nas zawsze przeważa opcja "sukces na już". Żaden trener nie dostał sezonu z wolną ręką i dopiskiem "buduj drużynę". Widać dokąd nas to zaprowadziło. Aktualnie nam silni przeciwnicy w pucharach nie grożą, lepiej skupić się budowaniu tego zespołu. Tylko tym razem niech będą to piłkarze młodsi. Bo drużyna, w której najmłodszy piłkarz grający w podstawowym składzie ma 24 lata to nie jest dobry pomysł.

Popatrzmy na kadrę Wisły:
36 lat: Radosław Sobolewski
35 lat: Sergei Pareiko
34 lata: Kew Jaliens
33 lata: Michael Lamey, Ivica Iliev
31 lat: Łukasz Garguła
29 lat: Junior Diaz, Dragan Paljic
28 lat: Osman Chavez, Maor Melikson, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Rafał Boguski, Tsvetan Genkov
27 lat: Milan Jovanić
26 lat: Cezary Wilk
24 lata: Gordan Bunoza, Marko Jovanović, Gervasio Nunez, Patryk Małecki, David Biton
23 lata: Daniel Brud
21 lat: Filip Kurto
20 lat: Michał Czekaj

Czy to jest dobrze zbudowana kadra? Mamy 9 zawodników mających mniej niż 27 lat, z czego regularnie gra 6.
Odpowiedz cytując