kacpaw91
Cytat:
|
Lepiej dwa lata się ekscytować takimi bojami i w tym czasie spokojnie budować młodą drużynę na wiele lat niż zaliczyć blamaż z Karabachem lub inną Levadią. A tak mogą właśnie wyglądać puchary w następnym sezonie. Zarobek dla klubu żaden, promocja chyba anty.
|
Druzyna na wiele lat to utopia jesli chodzi o biedne kluby. No chyba ze mowimy o klubach z ambicjami typu Gornik. Okej, zalozmy ze na pucharach stracimy 500 tys zlotych. Te 500 tys. w ta spowoduje ze nie bedzie nas stac na budowe tej druzyny, ale juz 500 tys zlotych w tamta sprawi ze bedzie nas stac? Hmm, ta druzyna na lata to jakas druzyna na 1 lige? I jeszcze jedno, gdzie niby ta druzyna mialaby zbierac doswiadczenie? W bojach z Lechiami? Gdzie poziom tej druzyny mialby byc weryfikowany, by potem wprowadzac poprawki? W bojach z Gornikami?