Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16294
Stary 27.03.2012, 19:50
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W Wołominie jest obecnie średnio o klasę mniej niż w moim czasach, gdy chodziłem do szkoły. Liczba szkół się nie zmieniła. Jak na dłoni widać, że dzieciaków uczy się mniej niż kiedyś.
Jak na dłoni w Wołominie. Sorry stary ale to u Ciebie niech likwidują. Nie widze problemu. W Krakowie likwidują szkoły które są pełne, przedszkola też- a do tego obecnie w państwowym przedszkolu płacisz kilka stów miesięcznie za jedno dziecko- tyle samo co w prywatnym +płacisz za papier toaletowy, środki czystości, wszystkie wycieczki- to normalne? Mało tego znam przypadek gdzie w zeszłym roku eksmitowali w Krakowie jedną firmę z gminnego lokalu tłumacząc że muszą rozbudowac sąsiednie przedszkole na Prądnickiej bo jest za małe. Co zrobili .Po czym po kilku miesiacach ogłosili w UM że likwidują dwa inne przedszkola w mieście - argumentując (tak jak ty) że jest za malo dzieci
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej