kulek napisał(a):

|
Może i Ty uważasz, iż nie jest nam potrzebna LE, jednak ja uwielbiam oglądać Wisłe, więc nawet dla Ciebie niepotrzebny mecz według mnie jest nam bardzo potrzebny, bynajmniej dla mnie i chyba dla większości?
|
Jasne, że dla większości normalnych kibiców Wisły każdy mecz w pucharach europejskich jest potrzebny, ale od niektórych użytkowników netu, nie oczekuj normalności
