Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 27.03.2012, 18:51
kulek napisał(a):Wyświetl post
Może i Ty uważasz, iż nie jest nam potrzebna LE, jednak ja uwielbiam oglądać Wisłe, więc nawet dla Ciebie niepotrzebny mecz według mnie jest nam bardzo potrzebny, bynajmniej dla mnie i chyba dla większości?
Jasne, że dla większości normalnych kibiców Wisły każdy mecz w pucharach europejskich jest potrzebny, ale od niektórych użytkowników netu, nie oczekuj normalności
Odpowiedz cytując