Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19803
Stary 27.03.2012, 18:49
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Źle, że zwolnił. To oznacza, że jeszcze ma zamiar się angażować w piłkę i Groclin. Gdyby Zieliński ocalał dzisiaj, to byłbym pewny, że Wojciechowski ma już dość i chce tylko dograć do końca sezonu. A widać go bawi jeszcze piłka i wydawanie na nią pieniędzy (nowy kontrakt trenera).
Nie byłbym tego taki pewien... dziś złożył dymisję bodajże rzecznik prasowy klubu, jutro około 10:00 rano JW robi spotkanie z piłkarzami i pracownikami. Niektóre wróble od dawna związane z K6 ćwierkają, że może ogłosić iż koniec sezonu = koniec JW w Groclinie. Sami co prawda nie są tego pewni, bo u JW wszystko w ciagu kilku godzin może się zmienić - ale poważnie boją się takiej opcji
Ostatnio edytowane przez zizou : 27.03.2012 o godz. 18:53.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując