-ja123- napisał(a):

|
Źle, że zwolnił. To oznacza, że jeszcze ma zamiar się angażować w piłkę i Groclin. Gdyby Zieliński ocalał dzisiaj, to byłbym pewny, że Wojciechowski ma już dość i chce tylko dograć do końca sezonu. A widać go bawi jeszcze piłka i wydawanie na nią pieniędzy (nowy kontrakt trenera).
|
Nie byłbym tego taki pewien... dziś złożył dymisję bodajże rzecznik prasowy klubu, jutro około 10:00 rano JW robi spotkanie z piłkarzami i pracownikami. Niektóre wróble od dawna związane z K6 ćwierkają, że może ogłosić iż koniec sezonu = koniec JW w Groclinie. Sami co prawda nie są tego pewni, bo u JW wszystko w ciagu kilku godzin może się zmienić - ale poważnie boją się takiej opcji
