Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3130
Stary 27.03.2012, 18:28
Przecież połowa piłkarzy co tam gra za te 250 tysięcy euro to na nasz klub by nie spojrzała.
Zresztą, u nas zarabia się dużo, dużo mniej. Sam Melikson ma kontrakt 210 tysięcy, jest kilka trzysetek, ale reszta to poniżej 200, wiec nie przesadzalbym z tym podobienstwem.
Odpowiedz cytując