|
Przecież połowa piłkarzy co tam gra za te 250 tysięcy euro to na nasz klub by nie spojrzała.
Zresztą, u nas zarabia się dużo, dużo mniej. Sam Melikson ma kontrakt 210 tysięcy, jest kilka trzysetek, ale reszta to poniżej 200, wiec nie przesadzalbym z tym podobienstwem.
|